Image-empty-state.png

Paweł 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 37418Paweł 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 37418

Cześć, mam na imię Paweł, mam 25 lat, dobrze zbudowany, ale nie jak kulturysta :) Brunet z wytatuowanym rękawem, uparty, ceniący sobie szczerość, pracowity, bywam zazdrośnikiem. Kawaler poszukujący dziewczyny z uwagi na pobyt w Zakładzie Karnym za przestępstwa gospodarcze, z tego powodu szukam dziewczyny od 18 do 30 lat, której nie przeszkadza mój pobyt w Zakładzie Karnym i chętnie nawiąże znajomość dod dzielenia się przeżyciami i doznaniami. Nie wykluczam stałej relacji, po prostu brak mi rozmów z drugą osobą.

Mój lifebox to 37418. Pozdrawiam, Paweł

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.