Image-empty-state.png

Paweł 10

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 37565Paweł 10
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 37565

Aby odsłuchać moją wizytówkę wejdź na: lifebox24.pl i zaloguj się identyfikatorem 32930 oraz hasłem: Wizytówki1!


Witam bardzo serdecznie.
Mam na imię Paweł. Od ponad 20 lat tkwię “po drugiej stronie lustra” i cierpliwie szukam wyjścia z tej, wcale nie magicznej krainy. Jak się tu znalazłem? Cóż, życie układa się różnie, wstęga losu nigdy nie zamiera w bezruchu, wije się, plącze ubarwiając nasze dusze. Choć nie zawsze czerpie przy tym z palety tęczowych barw. I tak, zamiast realizować marzenie o tym, by zostać archeologiem, stałem się eksponatem muzealnym. Stoję więc na półeczce w zamkniętym muzeum i strzepuję z siebie kurz przeżyć. Jeśli lubisz skamieniałe artefakty, to zapraszam. A tak zupełnie serio, jeżeli nie lubisz kłamstw, obłudy, przerdzewiałych poglądów i sztucznych przerysowanych postaci, to bardzo serdecznie witam i zapraszam Cię do mego małego świata. Do świata, w którym szczerość jest ważna, a słowa mają znaczenie. Dla tych nieco bardziej ciekawskich: mam 37 lat, 180 cm wzrostu, waga 80 kg, szatyn, zielone oczy i ciemna karnacja skóry. Poza tym, artystyczna dusza owinięta wokół gorącego serduszka. Pozdrawiam. Nr lifebox 37565 Paweł

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.