Image-empty-state.png

Paweł 11

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 30179Paweł 11
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 30179

Witam, mam na imię Paweł, lat 42, znak zodiaku ryba. Wzrost 191 cm i ważę w granicach 112-115 kg. Atletyczna budowa ciała. Kolor oczu - zielone, włosy - ciemny blond. Posiadam tatuaże, lecz żadnego nie wykonałem w zk. Interesuję się kulturystyką, ćwiczeniami siłowymi, dietą, gastronomią (gotowanie oraz wypieki, także na policzkach :)), dobrą książką, filmem, serialem. Lubię zwierzęta, dobrą muzykę. Tęsknię za wolnością, za córką, oraz za drugą osobą, z którą mógłbym porozmawiać, przytulić się itd.
Jestem rozwiedziony od około 17 lat. Więzienie nie miało z tym nic wspólnego, po prostu niezgodność charakteru. Mam 21-letnią córeczkę, oraz 5-cio miesięczną wnuczkę. Marzę by po wyjściu lub w trakcie poznać kobietę, która mnie zaakceptuje i zrozumie. Odbywam 15-letnią karę pozb. wolności. Wyrok od 2006 r. Podkreślam nikogo nie zabiłem. Jestem bardzo szczerym człowiekiem i oczekuje szczerości od drugiej osoby. Nienawidzę kłamstwa oraz krętactwa. Jestem osobą pogodną, wesołą, wrażliwą. Może ktoś sobie pomyśli - bandzior z takim wyrokiem i wrażliwy, ale tak jest. Tak naprawdę została mi tylko córka, no i teraz wnuczka. Rodzice zmarli. Pochodzę z woj. mazowieckiego, miasteczko między Łodzią a Warszawą. Bardzo chciałbym poznać kobietę przede wszystkim szczerą, z poczuciem humoru, oczywiście taką, której się spodobam i która spodoba się też mi.
Zdjęcie jest sprzed dwóch lat, gdyż wtedy jeszcze chodziłem na przepustki. Na co dzień chodzę w okularach. Od roku noszę brodę, ale nie mam problemu z tym by ją zgolić. To wszystko co na tę chwilę mam do przekazania. Pozdrawiam wszystkie panie. Do usłyszenia lub zobaczenia. Paweł :)
Mój lifebox 30179

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.