Image-empty-state.png

Paweł 12

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31646Paweł 12
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31646

Siemanko! Mam na imię Paweł, mam 24 lata i nieziemskie oczy o zielonym kolorze, choć czas miewam błękitne. Mierze sobie 178 cm wzrostu i 87 kg wagi. Jestem pozytywnie zakręcony. Do moich zainteresowań zaliczam: uprawianie sportów walki oraz siłownie, a w wolnym czasie odprężam się przy słuchaniu muzyki klubowej. Lecz szukam nowej znajomości, bądź jak znajomość się rozwinie, oczekiwałbym czegoś więcej od drugie połowy, więc może się odezwiesz. Dla kobiet zainteresowanych moich ogłoszeniem proszę mój numer lifeboxa 31646. Paweł

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.