Image-empty-state.png

Paweł 13

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 48916Paweł 13
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 48916

Nr lifebox 48916
Ktoś kiedyś powiedział: “świat jest pełen samotnych ludzi, bojących się zrobić pierwszy krok”. Pamiętam, że te słowa wywarły na mnie wrażenie. Zacząłem zastanawiać się, dlaczego lęk przed zrobieniem tego “pierwszego kroku” jest silniejszy od poczucia osamotnienia tych biednych ludzi. Paweł

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.