Image-empty-state.png

Paweł 15

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 33240Paweł 15
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 33240

Paweł
27 lat
180 cm
82 kg
nr lifebox: 33240

Jestem 27-latkiem, który niestety od pewnego czasu przebywa w ZK. Pozostało mi kilka miesięcy do końca kary. Z zawodu jestem fryzjerem oraz masażystą. Jestem osobą komunikatywną, kochającą zwierzęta oraz przyrodę. jestem zadbanym (podobno przystojnym), ciemnym blondynem :). Regularnie uprawiam sporty siłowe. Kocham szczerość oraz uczucie miłości… Poszukuje kobiety, która chce stałego związku opartego na zaufaniu, zrozumieniu, szczerości oraz miłości. Są to cztery podstawowe fundamenty udanego związku. Twój wiek nie ma większego znaczenia, gdyż cenne są twoje wartości oraz to, jakim człowiekiem jesteś. Nie dyskryminuje nikogo za wygląd, gdyż to kwestia względna, przeszłość też nie ma większego znaczenia, gdyż każdy popełnia błędy i ma do nich prawo. Szukam miłości, szczęśliwego związku i chciałbym w końcu kochać i być kochanym. Gorąco pozdrawiam i czekam na Twoją wiadomość na lifeboxa. Paweł

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.