Image-empty-state.png

Paweł 2

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35113Paweł 2
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35113

Mam na imię Paweł, jestem 40 letnim kawalerem, mam 172 cm wzrostu i ważę 72 kg, brunet o zielono-niebieskich oczach, bez dzieci.

Od razu piszę, że nie szukam przygód, ani nie oczekuję pomocy finansowej. Cenię szczerość, zaufanie. W izolacji przebywam 22 lata i mam 6 lat do końca kary. Bardzo lubię czytać książki i systematycznie ćwiczyć na siłowni.

Bardzo tęsknię przede wszystkim za normalnością zwykłego spokojnego życia w gronie kobiety zaufanej i szczerej. Moje największe pragnienie to stworzyć to, czego nigdy nie miałem - dom, rodzina, szczęście. Więcej o mnie, gdy złapiemy kontakt.

Szukam kobiety do 40 lat, średniej budowy ciała, nie bojącej się nowy wyzwań, myślącej poważnie o życiu. Może być z dzieckiem. Szukającą oparcia, zrozumienia i poczucia bezpieczeństwa.

Paweł

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.