Image-empty-state.png

Paweł 3

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39552Paweł 3
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39552

Cześć. Mam 28 lat, nie mam nałogów, lubię sport, ale bardziej oglądać niż ćwiczyć :) Jestem w więzieniu przez przypadek, byłem w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie, ale ogólnie jestem dobrym człowiekiem. Jestem towarzyski, lubię się bawić, spędzać fajnie czas. Mam dużo pomysłów co będę robił jak stąd wyjdę, ale na pewno już tu nie wrócę. Mam znajomych, z którymi czasem piszę listy i dzwonię. Fajnie by było poznać kogoś nowego, może będzie z tego coś więcej :) Jestem fajnym chłopakiem i szczerze się polecam :)

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.