Image-empty-state.png

Paweł 30179

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 30179Paweł 30179
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 30179

Witam, mam na imię Paweł, lat 42, znak zodiaku ryba. Wzrost 191 cm i ważę w granicach 112-115 kg. Atletyczna budowa ciała. Kolor oczu - zielone, włosy - ciemny blond. Posiadam tatuaże, lecz żadnego nie wykonałem w zk. Interesuję się kulturystyką, ćwiczeniami siłowymi, dietą, gastronomią (gotowanie oraz wypieki, także na policzkach :)), dobrą książką, filmem, serialem. Lubię zwierzęta, dobrą muzykę. Tęsknię za wolnością, za córką, oraz za drugą osobą, z którą mógłbym porozmawiać, przytulić się itd.
Jestem rozwiedziony od około 17 lat. Więzienie nie miało z tym nic wspólnego, po prostu niezgodność charakteru. Mam 21-letnią córeczkę, oraz 5-cio miesięczną wnuczkę. Marzę by po wyjściu lub w trakcie poznać kobietę, która mnie zaakceptuje i zrozumie. Odbywam 15-letnią karę pozb. wolności. Wyrok od 2006 r. Podkreślam nikogo nie zabiłem. Jestem bardzo szczerym człowiekiem i oczekuje szczerości od drugiej osoby. Nienawidzę kłamstwa oraz krętactwa. Jestem osobą pogodną, wesołą, wrażliwą. Może ktoś sobie pomyśli - bandzior z takim wyrokiem i wrażliwy, ale tak jest. Tak naprawdę została mi tylko córka, no i teraz wnuczka. Rodzice zmarli. Pochodzę z woj. mazowieckiego, miasteczko między Łodzią a Warszawą. Bardzo chciałbym poznać kobietę przede wszystkim szczerą, z poczuciem humoru, oczywiście taką, której się spodobam i która spodoba się też mi.
Zdjęcie jest sprzed dwóch lat, gdyż wtedy jeszcze chodziłem na przepustki. Na co dzień chodzę w okularach. Od roku noszę brodę, ale nie mam problemu z tym by ją zgolić. To wszystko co na tę chwilę mam do przekazania. Pozdrawiam wszystkie panie. Do usłyszenia lub zobaczenia. Paweł :)
Mój lifebox 30179