Image-empty-state.png

Paweł 6

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39465Paweł 6
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39465

Witam serdecznie. Mam na imię Paweł i obecnie przebywam w Zakładzie Karnym. Mam 29 lat i jestem szczupłym, ciemnym blondynem o zielonych oczach. Wzrost 173 cm. Posiadam tatuaże na całej lewej ręce. Pochodzę z okolic Białegostoku w województwie podlaskim. Interesuję się sportem, dobrą książką i muzyką. Idę przez życie z uśmiechem na twarzy. Pobyt w Zakładzie Karnym traktuję jako lekcję i pokutę moich młodocianych lat. Chciałbym nawiązać koleżeńską znajomość, może z czasem coś więcej. Najbardziej zależy mi na fajnej i szczerej rozmowie. Jeżeli zainteresowało Cię moje ogłoszenie, nagraj się na mojego Lifeboxa o nr. 39465. Na pewno się odezwę.
Pozdrawiam, Paweł

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.