Image-empty-state.png

Paweł 7

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31564Paweł 7
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31564

Cześć!
Mam na imię Paweł. Mam 24 lata. Z natury jestem wesołym człowiekiem, lubiącym kontakt z ludźmi. Interesuję się motoryzacją. Lubię piesze wędrówki i spacery. Mam około 180 cm wzrostu, jestem szczupłej budowy ciała. Jestem człowiekiem o wrażliwym sercu i takie osoby chcę poznać. Szukam przyjaciółki, z którą mógłbym o wszystkim porozmawiać, a po wyjściu na wolność miło spędzić czas. W innych ludziach cenię szczerość i lojalność. Czekam na wiadomości na mój nr lifeboxa: 31564. Odpowiem na każdą wiadomość.
Paweł

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.