Image-empty-state.png

Paweł 8

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 32579Paweł 8
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 32579

Cześć! Mam na imię Paweł. Nr lifebox 32579. Tak się w moim życiu złożyło, że muszę odpokutować grzechy popełnione w przeszłości, wskutek czego odbywam karę pozbawienia wolności. I choć wydaje się, że tutaj człowiek jest zazwyczaj otoczony innymi ludźmi, to tak naprawdę najbardziej dotkliwie odczuwalna jest samotność. To właśnie ona skłania mnie do tego, by podjąć próbę poznania kogoś pomimo faktu w jakim miejscu przebywam.
Chciałbym poznać kobietę, która nadal w sobie potrafi odnaleźć dziewczęcą radość i świeżość, nadal potrafi cieszyć się życiem, i która wie także jak smakuje samotność i bardzo chciałaby ją zmienić. Kobietę uczciwą, dla której liczy się szczerość i zaufanie do drugiej osoby, i która pragnie kochać i być kochaną, a przede wszystkim zna smak tych uczuć i jest do nich zdolna. Piszę kobietę, ponieważ sam mam 45 lat i naturalnym jest, że poszukuję osoby w wieku zbliżonym do mojego.
Gdybym miał opisać siebie, to powiedziałbym, że jestem samotnym rozbitkiem dryfującym po bezkresnym oceanie samotności, wypatrującym jakiegokolwiek promyka nadzieji, który wskazałby mi drogę do bezpiecznego portu. W życiu cenię sobie prawdziwe uczucia, takie jak miłość, radość, szczęście, i tak naprawdę potrafię się cieszyć nawet z najmniejszych rzeczy. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto będzie chciał dowiedzieć się o mnie więcej i poznać mnie bliżej. Jeśli tak to proszę o pozostawienie wiadomości na moim lifeboxie nr 32579.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.