Image-empty-state.png

Paweł 9

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35664Paweł 9
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35664

Hej… Jestem 39-cio latkiem z okolic Chorzów - Katowice i od kilku już lat pozostaje za murami - a i kilka jeszcze pozostało. Jak to w życiu bywa, gdy znalazłem się w dołku, z biegiem czasu pozostałem sam. Każdy dziś ma swoje wiadomo życie, a mnie po prostu zapomniano - prócz ukochanej rodziny na szczęście, tzn. Mamy i Ojca, gdyż własnej niestety nie założyłem do tej pory. Cóż, tak może miało być. Pragnąłbym nawiązać znajomość z kobietą, z którą udałoby mi się złapać więź przyjacielską, a mam nadzieję, że z biegiem czasu miłosną. Bo prawda jest taka, że z tej głównie przyczyny zdecydowałem się na opublikowanie swego ogłoszenia na tym portalu. Chcę być szczery i w ten sposób to co mnie dość mocno krępuje mam już za sobą. Troszkę o mnie - lubię sport, sam też staram się dbać o siebie, lubię rzecz jasna, gdy kobieta również dba o siebie (bez przesady oczywiście) - i jest naturalnej urody. Lubię polskie oldskulowe rapy, jak i disco polo. Lubię chyba wszystko co polskie (może prócz naszego upośledzonego polskiego prawa). Uwielbiam prawdziwy, szczery kobiecy uśmiech - bezcenne… to jak się rumienią, i w ogóle. Tego najbardziej mi brak. Nie lubię z kolei chyba telewizji, najbardziej reklam, pustych seriali i durnych kasowych filmów sens. bez fabuły - pomimo tego, iz uwielbiam dobre kino. I to tak najkrócej o mnie.
Chcę zaznaczyć i podkreślić mocno to, iż nie oczekuje, ani też nie potrzebuje żadnej pomocy materialnej, gdyż nie po to daje to do publikacji - sam już ten fakt żenuje mnie i wprawia w zakłopotanie. Pragnienie bliskości jedynie przezwycięża te dwa powyżej wymienione odczucia. Jedyne czego oczekuje i na co skrycie liczę, to… Twoja wiadomość :)
P.S. Dodaje swoje aktualne zdjęcie - niestety tylko dowodowe posiadam, które zrobiło mi ZK. Nr lifeboxa: 35664

Paweł, 39 l.
lifebox: 35664

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.