Image-empty-state.png

Piotr

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36194Piotr
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36194

Hej. Jestem Piotrek i od jakiegoś czasu przebywam we wrocławskim zakładzie karnym. Mam 28 lat, ale do tej pory nie korzystałem z takich portali, dlatego proszę o wyrozumiałość! W zamknięciu tęsknimy za różnymi rzeczami, ja na pewno (poza kobietami :) za morzem, dobrym jedzeniem i siłownią z prawdziwego zdarzenia. Lubię dobrze się pośmiać, muzykę która wpada w ucho, książki które wkręcają i seriale z netflixa. Cały czas szukam wyjątkowej dziewczyny, a jeśli chcesz sprawdzić czy to właśnie Ty, odezwij się do mnie.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.