Image-empty-state.png

Piotr 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36421Piotr 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36421

Witam, mam na imię Piotr, lat 33. Obecnie przebywam w zakładzie karnym. Samotność w tym miejscu jest najgorszym co może spotkać człowieka, dlatego chcę to zmienić. Szukam kobiety, na początek do znajomości, przyjaźni, ale chcę się związać też na stałe. Jestem szczerą osobą, o dobrym sercu i duszy romantyka, który poszukuje miłości, nie przygody. Dla mnie wygląd nie ma znaczenia, ważne jest byś była szczera i miała dobre serce. Jeżeli masz chęć poznać taką osobę jak ja, zadzwoń na mój nr lifeboxa i zostaw do siebie kontakt - udzielę ci więcej informacji na swój temat i lepiej będziemy mogli się poznać.
Mój nr to: 36421 Serdecznie pozdrawiam.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.