Image-empty-state.png

Piotr 3

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36765Piotr 3
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36765

Chciałbym poznać kobietę w wieku 35-45 lat, miłą, wrażliwą, czułą, niezależną, wzrost 170 cm do 180 cm, z nałogami lub bez. Kolor włosów jest nieistotny, jak i czy jest po rozwodzie. Lubiącą spacery, oglądanie filmów, słuchać muzyki. Nie musi umieć gotować ponieważ sam lubię. Nie ma też znaczenia czy ma dzieci czy też nie. Coś o sobie: jestem szczupły, mam 180 cm wzrostu, lubię gotować, spacery. Jestem spokojny, nie lubię kłótni. Szukam kobiety do stałego związku. Co do ślubu to nie widzę przeszkód, ale dopiero po bliższym poznaniu. Nie lubię zazdrości i obgadywania za plecami. Oczekuje od przyszłej partnerki wsparcia i jak już wcześniej pisałem czułości, wrażliwości. Nie jestem wymagający bo nie liczy się wygląd tylko wnętrze człowieka i mam nadzieję, że ten krótki opis wystaczy aby kogoś poznać. Pozdrawiam, Piotr. nr lifebox 36765

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.