Image-empty-state.png

Piotr 4

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 34504Piotr 4
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 34504

Pogodny 40-latek plus, szatyn, wzrost 184 cm, 90 kg, o zielono-brązowych oczach, pozna kobietę w dowolnym wieku. Moje zainteresowania to: sport (obecnie uprawiam kulturystykę), film, muzyka, książki. Na wolności lubiący uprawiać sport, góry, jeziora i przygoda życiowa to domena moja. Pochodzę z Krakowa i pragnę poznać przyjaciółkę, osobę z którą mogę porozmawiać. Możliwe spotkanie za pośrednictwem Skypa. Lifebox 34504. Piotr

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.