Image-empty-state.png

Piotr 5

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 48998Piotr 5
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 48998

Cześć, mam na imię Piotr i szukam kobiety co o związku myśli poważnie, bo ja sam osobiście dosyć mam związków na niby. Kobieta do 40 lat, jeżeli masz poukładane w głowie i chciałabyś mnie poznać, zapraszam, koniec kary przypada mi w dniu 16 maj 2022.
Nie palę papierosów, nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek używek, między innymi narkotyki, alkohol i inne odurzające specyfiki. Lubię pracować nad swoim wyglądem, tzn. lubię chodzić na siłownię, jeżeli tylko pozwala mi na to czas. Uwielbiam też romantyczne spacery tylko we dwoje, ja i moja kobieta. Nie mam skąd wziąć zdjęcia, mogę tylko dodać, że dbam o siebie jak mogę, więc zapraszam drogie Panie :)

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.