Image-empty-state.png

Piotr 6

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 34981Piotr 6
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 34981

Piotr
37 lat
187 cm
82 kg
nr lifebox 34981

Jestem wesołym facetem, z poczuciem humoru. Lubię podróżować i odwiedzać nowe miejsca. W wolnym czasie lubię rysować. Chciałbym poznać kobietę, z którą znajdę wspólny język i zainteresowania, aby zabić nudę i monotonię w zk. Jeśli jesteś zainteresowana proszę o kontakt. Pozdrawiam

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.