Image-empty-state.png

Piotrek

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39780Piotrek
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39780

Witam. Jestem przystojny, dobrze wyglądam, sporo czasu spędzam na ćwiczeniach. Chciałbym kiedyś otworzyć własną siłownię i prowadzić zajęcia dla takich pasjonatów sportu jak ja. Jestem trochę nieśmiały, ale chciałbym poznać kogoś, z kim będę mógł zwyczajnie porozmawiać, opowiedzieć o swoich smutkach, radościach, marzeniach i planach. Może będę dla ciebie wsparciem, chętnie posłucham o Twoim życiu, czym się zajmujesz, jak mija Ci dzień. Zostaw wiadomość na mojej skrzynce, powiedz coś o sobie, ja też odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.