Image-empty-state.png

Piotrek 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 32344Piotrek 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 32344

Cześć. Mam na imię Piotrek. Obecnie przebywam w zakładzie karnym niedaleko Krakowa. Mam 31 lat, 177 cm wzrostu i 85 kg wagi.
Jestem w miarę wysportowany i mam dobrą kondycję. Mam możliwość porozmawiać i zobaczyć się poprzez Skype’a. Szukam normalnej
kobiety do stworzenia szczerej relacji, która może zaowocować czymś naprawdę wyjątkowym. Nie szukam sponsorki, tylko możliwości
nawiązania kontaktu z kobietą, która tak jak ja nie chce już dłużej iść samotnie przez życie. We dwoje zawsze łatwiej i raźniej.
Pomimo sytuacji, w której obecnie się znajduję, z całego serca wierzę, że spotkam tą jedyną, wyjątkową kobietę. Nie chcę pisać co robiłem
i kim byłem, jak byłem na wolności, ponieważ ważniejsza od przeszłości jest dla mnie przyszłość, którą mam nadzieję, będę mógł pisać razem
z Tobą. Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się czegoś więcej na mój temat, proszę zostaw wiadomość na moim Lifeboxie nr 32344.
Obiecuję, że odpowiem na Twoją wiadomość.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.