Image-empty-state.png

Piotrek 2

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 34066Piotrek 2
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 34066

Witam!
Jestem Piotrek i mam dramat - bo jestem sam i nie mam bliskiej mi osoby. Jestem czarującym, młodym mężczyzną w wieku 29 lat, oczy piwne, życie dziwne hehe :) Wzrost 168 cm. Nie mam dzieci i jestem kawalerem.
Przebywam obecnie w Zakładzie Karnym. Jestem wesołym, uśmiechniętym facetem, otwartym na nowe znajomości chciałbym poznać kobietę, koleżankę, z którą chciałbym nawiązać kontakt i bliżej się poznać. Interesuję się rysowaniem, aktywnie uprawiam siatkówkę oraz chodzę na siłownię.
Jeśli któraś z was moje drogie odpowie - to napisze więcej o sobie. Wszystkie, które czytają życzę zdrowia, miłości, szczęścia i wszystkiego najlepszego. Proszę o kontakt. Nr lifeboxa: 34066 Piotr :)Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.