Image-empty-state.png

Piotrek 3

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35468Piotrek 3
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35468

Mój nr lifebox 35468. Mam na imię Piotrek. jestem 41 letnim facetem, średniej budowy ciała, wzrost 172 cm, waga ok. 100 kg. Oczy koloru brązowego. Zainteresowania moje to: uprawianie sportu, chodzenie do parku, oglądanie filmów, słuchanie muzyki, wyjazdy na wycieczki, gotowanie, robienie deserów. Zazwyczaj lubię prowadzić spokojny tryb życia, ale od czasu do czasu lubię zrobić wypad na imprezkę z bliską mi osobą towarzyszącą. Oczywiście jak każdy człowiek w życiu ma obowiązki: praca, dom. Szukam bliskości i przyjaźni. Aby się ze mną skontaktować uruchom własnego lifeboxa i zostaw mi wiadomość. Pozdrawiam, Piotrek

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.