Image-empty-state.png

Przemek

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 33620Przemek
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 33620

Witam i pozdrawiam wszystkie dziewczęta.
Mam na imię Przemek, mam 32 lata, jestem średniego wzrostu, o niebieskich oczach i blond włosach. Pochodzę z małego miasteczka nad samym morzem. Jeśli lubisz spacerować przy zachodzie słońca, to zapraszam. Z charakteru jestem miły, lojalny, romantyczny, kulturalny. Jestem po przejściach ponieważ los mi nie sprzyjał i od paru lat przebywam w Zakładzie Karnym. Pozostało mi 20 miesięcy. Jest mi wstyd z tego powodu, ale chciałbym żebyście wiedziały od razu i to ode mnie, nie chcę niczego ukrywać. Dlatego też zdecydowałem się na ustabilizowanie swojego życia, może także Twojego, z piękną i sympatyczną kobietą o podobnym charakterze. Jestem po rozwodzie - z pierwszego małżeństwa mam siedmioletnią córkę. Chciałbym znaleźć kobietę, z którą będę spędzał miło czas.
Szukam kobiety do przyjaźni, miłości, w wieku 25-36 lat. Jeżeli masz dziecko i szukasz miłości, to odezwij się, a może to siebie szukamy. Nr skrzynki 33620. Pozdrawiam

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.