Image-empty-state.png

Przemysław

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 32161Przemysław
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 32161

Imię - Przemysław, wiek - 29 lat, wzrost - 173 cm, waga - 80 kg.

Brunet, oczy piwne.

Zainteresowania:

Dobry film, sporty ekstremalne, kuchnia, podróże.

O mnie:

Jestem aktywnym fizycznie mężczyzną. W zk odbywam 14-to miesięczny wyrok. Pochodzę z Łomży. Jestem po nieudanym związku, skazany również na samotność.

Szukam kobiety, która potrafi słuchać, żartować i jest dojrzała emocjonalnie. Szukam koleżanki, przyjaciółki, kto wie co dalej.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.