Image-empty-state.png

Przemysław 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 33842Przemysław 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 33842

Nazywam się Przemek, mam lat 36, jest szczupłej budowy ciała, o wzroście 180 centymetrów i 77 kg. Chcę zapoznać panią w wieku od 33 lat do 37 lat z okolic Pabianic i Piotrkowa Trybunalskiego. Chwilowo przebywam w areszcie śledczym, bo trochę narozrabiałem. Jeste po rozwodzie i zostałem sam. Lubię wesołą zabawę, ciekawe filmy i wyścigi samochodowe, i nie tylko. Chcę zapoznać panią nie szukającą przygód. Chcę ułożyć sobie życie i szukam tej drugiej połowy i oczekuję poważnych ofert i rozsądnej decyzji. Chcę porozmawiać przez telefon a nawet się spotkać. Pozdrawiam, Przemek.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.