Image-empty-state.png

Rafał

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 33234Rafał
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 33234

Hej Dziewczyny.

Na początek pozdrawiam i do rzeczy, moje Panie. Obecnie przebywam w ZK,mam 34 lata. Szukam koleżanki, która będzie chciała pogadać, popisać, a nawet się spotkać. Mam 175 cm wzrostu, czarne krótkie włosy, niebieskie oczy, 75 kg wagi, i wiecznie się śmieje. Do końca odsiadki zostało mi 20 miesięcy. Ciekawi mnie wiele. ale jak to napiszę to nie będziemy mieli o czym gawędzić. Twój wiek, wygląd, czy status jest bez znaczenia. Szukam koleżanki, z którą będę mógł porozmawiać o wszystkim. Choć pierwszy raz piszę taki anons, wierzę w to, że się uda. Dziewczyny, zapraszam do nietypowego kontaktu. Proszę o pozostawienie wiadomości na mojej skrzynce o nr 33234. Mam na imię Rafał, proszę się mnie spodziewać. Pozdrawiam. Rafał

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.