Image-empty-state.png

Rafał 8

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31608Rafał 8
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31608

Witam Panie.
38 letni szatyn, o piwnych oczach, 178 cm wzrostu, sylwetka sportowa, dowcipny, zabawny, wesoły, romantyczny i wrażliwy, ceniący sobie szczerość i zaufanie. Lubiący taniec, muzykę, gotowanie i różnego rodzaju sport i nie tylko. Również kocham zwierzęta. Poznam Panie do 45 r., niezależne finansowo, szukające stałego partnera do związku. Obecnie przebywam w ZK, ale pozostało mi 8 miesięcy do końca kary. Jeżeli chcesz wiedzieć coś więcej o mnie odezwij się. Mój lifebox to: 31608. Pozdrawiam, Rafał

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.