Image-empty-state.png

Rafał 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 37995Rafał 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 37995

Mam na imię Rafał, mam 25 lat, 170 cm wzrostu, brunet, brązowe oczy. Siedzę kilka lat, chciałbym poznać kogoś, z kim mógłbym popisać listy, otworzyć się z wzajemnością, pogadać o marzeniach. Lubię pisać bardzo długie listy. Nie szukam przygód. Może tak jak ja jesteś samotna, chciałabyś mieć kogoś komu możesz powiedzieć wszystko, kto Cię nie oleje, i komu możesz zaufać. Lubię konkrety, więc jeśli wiesz czego chcesz od życia i szukasz kogoś kto zostanie gdy wszyscy wyjdą to bardzo chętnie Cię poznam.

Nie przejmuję się różnicą wieku, ani nie patrzę na wygląd, bo liczy się wnętrze i w ogóle nie liczą się żadne inne aspekty jeśli jesteś dobrą, szczerą i lojalną osobą. Lubię uprawiać sport, czytać książki i o nich rozmawiać. Lubię też rozmowy o przyszłości, kocham małe pociechy. Nie palę, za to lubię biegać. Jestem osobą wierzącą, ale nie oceniaj po okładce. Mam poczucie humoru lecz do przyszłości podchodzę całkiem poważnie, więzienie zmienia podejście. Potrafię też doceniać gdy ktoś jest pomimo przeciwności. Kontaktując się ze mną na pewno nie stracisz, co dalej czas pokaże, mnie się nie spieszy, jeśli tylko myślisz podobnie…

Lifebox 37995

Pozdrawiam

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.