Image-empty-state.png

Rafał 10

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 33095Rafał 10
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 33095

Mam na imię Rafał, mam 45 l., jestem szatynem z niebieskimi oczami. Jestem spokojny i otwarty na różne propozycje z kobietą. Uwielbiam muzykę, gotować oraz piec różne ciasta. Lubię motory, konie i spacery we dwoje. Mam swoje pomysły do zrealizowania w przyszłości. Mam też swoje marzenia, chodźby o tym, żeby poczuć się potrzebny i być kochanym. Chciałbym poznać miłą i poważnie myślącą o związku dziewczynę, z którą mógłbym nawiązać jakąś ciekawą relację i podzielić się moimi myślami z uczuciami i śmiechem. O wszystkim możemy porozmawiać, także o seksie. Zostaw mi wiadomość na lifeboxie Na pewno odsłucham. Pozdrawiam, Rafał Mój nr lifebox 33095

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.