Image-empty-state.png

Rafał 2

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38515Rafał 2
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38515

Cześć!

Mam na imię Rafał i mam 40 lat. W chwili obecnej przebywam w Z.K. Płock. Jestem wysokim (194 cm), wesołym, ciemnym blondynem o normalnej budowie ciała z wieloma zainteresowaniami. Szukam kobiety do rozmów i nie tylko, a może nawet coś więcej?

Dołączam zdjęcie i bardzo Cię proszę, jeśli Cię choć trochę zainteresowałem swoją osobą odezwij się do mnie, a na pewno odpowiem!

Mój numer Lifebox: 38515.

Pozdrawiam!

Rafał

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.