Image-empty-state.png

Rafał 4

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39714Rafał 4
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39714

Witam przede wszystkim płeć piękną, mam na imię Rafał, 42 lata, 173 cm wzrostu, 88 kg wagi, rozwiedziony, trójka dzieci, bez nałogów, woj. śląskie. Jestem obywatelem Polski i Niemiec (posiadam podwójne obywatelstwo). Moje zainteresowania to: sport, motoryzacja, przyroda, zwierzęta. Jestem osobą z poczuciem humoru, odpowiedzialną, miłą, o dobrym sercu i pełną pozytywnej energii na resztę życia. Plany na przyszłość to: jak najszybciej opuścić to miejsce i nigdy tu nie wrócić. Prawdopodobnie wyjazd na stałe do Niemiec, niekoniecznie samemu. Poznam przyjaciółkę, z którą będzie można pogadać, popisać listy, a w potrzebie podzielić się dobrymi radami. Czas zweryfikuje co dalej. W ZK przebywam od 2012 r. a do warunkowego zwolnienia zostało 7 lat. Mimo tak długiego pobytu w tym miejscu, mój stan psychiczny i fizyczny jest w dobrej kondycji. Do ogłoszenia dodaje zdjęcie z 2005 r., gdyż obecnie aktualnych jeszcze nie posiadam. Jeśli jesteś zainteresowana moją osobą i chcesz dowiedzieć się coś więcej o Mnie, to proszę o pozostawienie wiadomości na mojej skrzynce lifebox24 o numerze skrzynki: 39714. Będzie mi niezmiernie miło się z Tobą skontaktować. Dziękuję i gorąco pozdrawiam! Rafał.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.