Image-empty-state.png

Rafał 5

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35399Rafał 5
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35399

Lifebox 35399
Cześć! Mam na imię Rafał. Mam 183 cm wzrostu. Jestem wesołym chłopakiem :), mam sporo tatuaży. Jestem romantykiem i empatycznym gościem, kiedy pomagam ludziom, pomagam bezinteresownie, dlatego wiele osób to wykorzystuje, ale przynajmniej wiem, że nigdy nie będziemy znajomymi. Szczera ze mnie bestia :) więc od razu zaznaczam, że nie szukam kobiety, która będzie chwilową zabawką. Mam 38 lat, kiedy za coś się zabieram to na całego i cel osiągam, nie będziesz moim osiągnięciem tylko pięknym darem, darem podarowanym od Ciebie, o którego będę zabiegał każdego dnia :) Wiesz co zrobić aby ze mną porozmawiać. Jeżeli to czytasz, wykonaj kolejny krok, bo pierwszy już za Tobą. Czekam z utęsknieniem Szukam kobiety szczerej, wesołej, cierpliwej i wyrozumiałej. Wiek przybliżony lub młodszy. Możesz mieć dzieci, z której strony by nie spojrzeć to są skarby. Własne szczęście trzymamy w dłoniach, ważne jest to, co z nim zrobimy? (...) Moją pasją jest muzyka - jestem basistą, druga to motocykle. Potrafię też zagrać na perkusji, rysuję i wykonuje prace manualne. Do prac manualnych trzeba mieć cierpliwość. Jestem ślusarzem z zawodu oraz pilarzem, zrobiłem przyuczenia do zawodu ogrodnika, stolarz - tapicer i budowlanka - wykończeniówka. Lubię gotować, tworzy i mieszać różne smaki. (...)

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.