Image-empty-state.png

Rafał 6

Wiadomość głosowa od Rafała!!!

Mój lifebox: 39976Rafał 6
00:00 / 00:18

Mój lifebox: 39976

Kieruję ten list do kobiety ciepłej, miłej, sympatycznej, urokliwej, mądrej, która zdecydowałaby się na przyjaźń z takim mężczyzną. Tego właśnie pragnę - przyjaźni i wspaniałej kobiety na wspólne rozmowy, która potrafi dać wzajemność, tak jak ja potrafię to robić. Ale czy jest taka kobieta, która potrafi zrozumieć kogoś takiego jak moje życie. Mam na imię Rafał, lat 37, wzrost 179, waga 80 kg, szatyn. Sympatyczny, zadbany, sylwetka sportowa. Moje zainteresowania to sport, trenowanie, kulturystyka, ale również jestem rysownikiem, czy też maluję. Jestem kawalerem, nie posiadam dzieci. A więc jeszcze raz bardzo pozdrawiam wspaniałą kobietę, która zdecyduje się na przyjaźń. Mój lifebox 39976

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.