Image-empty-state.png

Rafał 7

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36089Rafał 7
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36089

Siemanko! Hmm.. od czego by tu zacząć? Może od początku ;) Na imie mam Rafał, lat 31 (z tego ponad 6 lat jestem zamknięty), oczy mam koloru niebieskiego, włosy ciemny blond, wzrost 184 cm i 90 kg wagi. Dla przybliżenia swojego wyglądu dołączam fotkę :)
Podstawowe dane mamy już za sobą. Teraz może w skrócie opiszę swoje życie w ZK. Tak jak większość osadzonych jestem tutaj oczywiście niewinnie :) Czytam książki, trochę trenuje, oglądam dużo programów popularno-naukowych, teleturnieje, jak i seriale. W międzyczasie uczę się na prawo jazdy, ponieważ w niedługim czasie opuszczam to miejsce… (5 mies.) :)
Jeśli chodzi o to, czego oczekuję od portalu? To dobrej zabawy, bardzo chętnie porozmawiałbym z kimś nowo poznanym lub popisał listy :) W razie zainteresowania moją osobą zostawiajcie wiadomości na lifebox nr 36089 na pewno odpowiem :) Rafał

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.