Image-empty-state.png

Rafał 9

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35049Rafał 9
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35049

Cześć! Mam na imię Rafał, mam 176 cm wzrostu, 27 lat, waga 75 kg. Jestem brunetem o brązowych oczach, mam tatuaż na szyi. Uwielbiam aktywny styl życia, piłka nożna, tenis stołowy, siatkówka. Interesuję się muzyką, głównie rapem, ale lubię też muzykę gitarową, sam potrafię grać na gitarze. Lubię czytać książki oraz oglądać filmy z gatunku akcja/kryminał. Aktualnie przebywam w zakładzie karnym. Jestem osobą otwartą na nowe znajomości, wesołą, zabawną, można ze mną porozmawiać na każdy temat. Szukam osoby, z którą można porozmawiać i podzielić się przemyśleniami. Zapraszam na mój lifebox: 35049 Pozdrawiam

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.