Image-empty-state.png

Remigiusz

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38583Remigiusz
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38583

Mam na imię Remigiusz, dla znajomych Remek, Remo. Lat 29, wysoki, wysportowany brunet, oczy brązowe. Moje zainteresowania to: sport, kino i muzyka, lubię też spacery oraz poznawać nowych ludzi. Jestem wrażliwy i romantyczny, zawsze stanę w obronie kobiet, dzieci i osób słabszych. Nienawidzę kłamstwa i chamstwa, lubię pomagać innym. Bardzo tęsknię za mamą, której nie widziałem 8 lat. Nie to, że tyle siedzę, bo siedzę ponad 2 lata i kończę w połowie 2021 r. Moje marzenia są duże, ale co pierwsze? Chciałbym odwiedzić dom, a na pewno nie znaleźć się więcej w takim miejscu jak więzienie. Chciałbym porozmawiać o czymś normalnym, o normalnym życiu, o co w tym miejscu jest bardzo trudno. Myślę, że to na tyle, resztę poznasz z czasem. Pozdrawiam. Nr lifebox: 38583

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.