Image-empty-state.png

Robert

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39155Robert
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39155

Cześć, mam na imię Robert. Mam 30 lat, 173 cm wzrostu i około 100 kg wagi, włosy koloru jasnobrązowego i zielone oczy. Na co dzień jestem uśmiechniętym facetem z wielkim apetytem na życie. W ZK przebywam już od 10 lat, po wyjściu chciałbym zrealizować chociaż część moich marzeń, a może zrobimy to razem :) W relacjach z innymi ludźmi staram się być szczery i nie udaję kogoś kim nie jestem. Też z tego powodu bardzo cenię w innych szczerość i prostolinijność, choć wiem, że czasem to jest trudne. Moje zainteresowania to: słuchanie muzyki, czytanie książek, sport. Mój list jest bez zdjęcia, gdyż nie posiadam żadnego, które byłoby aktualne. Szukam kobiety, z którą mógłbym nawiązać koleżeńską relację, a czy coś z tego będzie więcej to czas pokaże :) Fajnie gdybyś była pogodna, z poczuciem humoru i wiarą w samą siebie. Pozdrawiam, Robert. mój nr lifebox: 39155

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.