Image-empty-state.png

Robert 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35043Robert 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35043

Mój wiek to 42 lata. Moje zainteresowania to sport - uprawiam crossfit, kulturystykę, lubię muzykę, chodzić na spacery, oglądać dobre filmy. Lubię zwierzęta psy, koty. Mogę zamieszkać w mieście lub na gospodarstwie. Mogę też poznać osobę z dzieckiem. Uważam, że rozstanie to nie wina dziecka. Dziecko nie jest niczemu winne. Mam taką nadzieję że odezwie się osoba miła, uczciwa, sympatyczna, tolerancyjna. Ceniąca uczciwość, prawdę oraz, że zaufamy sobie oboje. Myślę że odezwie się osoba pragnąca poznać też drugą połówkę swojego życia. Pozdrawiam serdecznie Robert.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.