Image-empty-state.png

Robert 2

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39214Robert 2
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39214

Jestem niewysokim 167 cm chłopakiem, urodzony 29.2.1980 r. i właśnie zaczynam właściwy etap swojego życia, dlatego pragnę poznać i pokochać miłością prawdziwą i bezwarunkową. Nie jestem księciem na białym koniu, ale mam dobre serce i intencje. Obecnie samotny, ale od kiedy? Tak właściwie to może od zawsze w pewnym sensie, bo jak trafiała się taka osoba to: okoliczności, odległość, albo inne bariery, ale to były inne czasy. Kocham muzykę, to prawie mój cały świat, niemal wszystko. Ale i kino, pływanie, poezje i wiersze, dlatego preferuję korespondencję listowną ponieważ można w ten sposób bliżej się poznać, niż przez 5 min rozmowy. Tymczasem odpowiedzi proszę kierować pod nr lifeboxa 39214. Status oraz wiek w zasadzie bez znaczenia, ponieważ uważam, że każdej kobiecie potrzebna jest uwaga, w przeciwnym razie więdnie zupełnie jak kwiat. Robert

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.