Image-empty-state.png

Robert 3

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 32402Robert 3
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 32402

Cześć. Mam na imię Robert, 36 lat, niebieskooki, ciemny blondyn, wzrost 178 cm. Obecnie odsiaduje długoletni wyrok i można powiedzieć, że mam już z górki. Moje zainteresowania są różnego typu, lubię rysować, pisać listy, ogólnie się nie nudzę, ponieważ jestem osobą kreatywną. Nie lubię się nudzić, dlatego rozwijam się fizycznie, jak i duchowo (nie mylić z religiami). Jeżeli gdzieś tam jest Ona, to może już czas abyśmy złapali łączność. Jestem osobą otwartą, pozytywną, miłą i pełen pozytywnego humoru. Moje motto to “wolność to stan umysłu”. Do życia podchodzę w realny sposób i nie szukam przygód. Jestem kawalerem bez dzieci. Może to właśnie na ciebie czekam, odezwij się. Czekam na wiadomości na moim lifeboxie nr 32402. Pozdrawiam, Robert

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.