Image-empty-state.png

Robert 4

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38821Robert 4
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38821

Witam, jestem Robert 8,5 za mną, 4 przede mną. Przez cały ten czas czekam na motywację, której i tak mi nie brakuje do życia. Ale mając kobietę, czy przyjaciółkę, z którą mógłbym podzielić się moimi przeżyciami i doświadczyć czegoś, czego tak brakuje w tym opuszczonym przez pozytywne emocje miejscu, z pewnością miałbym jej sporo więcej. Nie będę się zbytnio rozpisywał. Jeżeli też potrzebujesz z kimś pogadać i chcesz się czegoś o mnie dowiedzieć, niecierpliwie czekam na kontakt. Mam 29 lat. Wiek nie stoi na przeszkodzie, chyba że masz 50 lat i reumatyzm, to wtedy to może nie wypalić, bo jestem bardzo aktywny i ponad wszystko kocham sport. Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszam do rozmowy. Wierzę, że jesteś tam i obdarzysz mnie tym, czego potrzebuję, a ja w chwili obecnej gwarantuję, że nawet nie spojrzę na inną :) Taki żart sytuacyjny :) Zdjęcie jest niewyraźne i stare, ale przy bliższym poznaniu możemy spotkać się na Skype. Pozdrawiam, Robert Nr lifebox: 38821

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.