Image-empty-state.png

Robert 5

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39670Robert 5
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39670

Witam Panie, mam na imię Robert, pochodze z Torunia, mam 29 lat i przebywam w Zakładzie Karnym za młodzieńcze błędy, a mianowicie za udział w bójkach i pobicia. Popełniłem w życiu błędy, za które ponoszę odpowiedzialność i żałuję tego, co uczyniłem.

Ciemny blondyn, wzrost 176 cm, wysportowany gdyż od małego staram się mieć kontakt ze sportem, bez nałogów. Zwracam się do kobiet, które nie szukają wrażeń ani rozrywek, tylko poszukują mężczyzny, który jest wrażliwy, uczuciowy, i tak jak wy Pani potrzebujecie stabilności. Ja szukam kobiety, która zauważy we mnie iskierkę nadziei, w wieku do 35 lat, z którą będę mógł się śmiać, ale i będę mógł rozweselać bliską mi osobę w chwilach smutku i chwilach załamania. Ja nie poszukuję kobiety, która nie myśli o rodzinie i stabilności. Po opuszczeniu tego miejsca mam zamiar mieć przy boku kogoś na którym będzie mi zależało i będę mieć oparcie. Kochać i być kochanym. Proszę o nagrywanie się na moją skrzynkę z numerami swoich lifeboxów jeżeli będziecie Panie chciały coś chciały wiedzieć o mnie to śmiało pytajcie. Nr lifeboxa: 39670

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.