Image-empty-state.png

Roman

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39001Roman
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39001

Serwus dziewczyny:)
Jestem Roman. Mam 33 lata, wysoki blondyn 198 cm wzrostu o niebieskich oczach, sportowa sylwetka ciała, podobno przystojny, z dużym poczuciem humoru, rozrywkowy, zawsze uśmiechnięty, z bardzo dużym bagażem doświadczeń życiowych - między innymi rozwiedziony, trójka dzieci, samotny od roku - aktualnie pobyt w ZK ale już niedługo wychodzę. Lubię uprawiać sport oraz oglądać. Lubię słuchać muzyki na full (rapu oraz Disco Dance), lubię szybką jazdę samochodem oraz motorem. Lubię wyzwania. Szukam drugiej połowy życia w wieku od 18 do 40 lat, wysokiej brunetki lub blondynki uśmiechniętej, wygadanej, kochającej, poważnie myślącej o życiu, może być z dzieckiem bądź panna, nie szukam przygody tylko prawdziwej miłości na dobre i złe. Jeśli chcesz zaznać czegoś nowego i ekscytującego i mnie poznać bliżej to odezwij się na mojego Lifeboxa 39001 nagraj się i podaj swój numer Lifebox a na pewno się do ciebie odezwę. Pozdrawiam gorąco i czekam na wiadomość.
Roman

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.