Image-empty-state.png

Sebastian

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36339Sebastian
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36339

Witam!

Trudno mi pisać o sobie, gdyż najtrudniej wystawić sobie świadectwo. Jestem wysokim brunetem 179 cm, 43 lata, około 100 kg, nie gruby ale do fit trochę brakuje, oczy piwne, kawaler, dwójka dzieci. Nie szukam przygód, ani też miłości. Po prostu chciałbym nawiązać normalną koleżeńską relacje, a co życie przyniesie….? Oczywiście utrzymuje kontakt z Przyjaciółmi, ale jestem osobą podejmującą wyzwania i kiedy dostałem taką możliwość przez ofertę Lifebox AFA… więc chcę zobaczyć jak to funkcjonuje.

Pochodzę ze śląska, ale obywatel świata. Pobyt w ZK postanowiłem poświęcić na samorozwój, intelektualny, duchowy i fizyczny. Czytam sporo książek, angielski, zdrowa żywność, celebracja życia. Jeśli zainteresowała Cię moja osobowość to proszę o kontakt. Wtedy będzie więcej czasu aby poznać się bliżej. Życzę wszystkim zainteresowanym kontaktem: radości, miłości, zdrowia, miłości i bogactwa. Pozdrawiam, Sebastian

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.