Image-empty-state.png

Sebastian 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31554Sebastian 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31554

Mam na imię Sebastian, mam 39 lat, jestem spod znaku byk, mam niebieskie oczy, jestem brunetem. Pochodzę z nad morza z Półwyspu Helskiego - Jastarnia. moje zainteresowania: sport, sztuki walki taekwondo, aikido. Sprawia mi przyjemność: poznawanie nowych znajomości oraz długie spacery. Za czym tęsknię: w zk najbardziej za wolnością, na wolności za partnerką mojego życia. Marzy mi się: ciepły i spokojny dom. Jestem osobą szczerą, nie lubię kłamstwa. Moje hobby: lubię coś modelować, słuchać muzyki. Przebywam w zk i bardzo chciałbym poznać kobietę, z którą utrzymywałbym kontakt. Jestem niepalący, mam parę lat jeszcze do odsiadki.

Pozdrawiam, Sebastian

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.