Image-empty-state.png

Sebastian 10

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38417Sebastian 10
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38417

Witam wszystkie kobiety, które szukają czegoś prawdziwego, które wiedzą, że w takich miejscach jak więzienie również są ludzie, którzy mają serce, potrafią kochać i często ich oddanie jest bezgraniczne. Witam Ciebie, choć jeszcze Ciebie nie znam, ale wierzę, że jeśli to czytasz i masz wrażenie, jakby każde moje zdanie było pocałunkiem złożonym na Twej delikatnej dłoni, to jesteś “Nią”. Kobietą, która zabierze mnie do swojego świata. Ciężko jest pisać o sobie, właściwie to wszystko można wyczytać między wersami. Trudniej jest chyba poznać kobietę, która potrafi dzielić wspólne chwile nie tylko wtedy, gdy jesteś na powierzchni, ale i wtedy gdy zdarza się upaść. Potrzeba tu wiele zrozumienia. Na imię mam Sebastian, 24 lata, ok. 70 kg wagi, 182 cm. Blondyn o niebieskich oczach. Lubię sport, często też pochłaniają mnie książki. Bywam roztrzepany, ale i pewny oraz rozsądny. Jestem uczciwym facetem, pragnącym twardo stąpać po ziemi. Lecz by moje stąpanie miało sens, jest mi do tego potrzebna moja lepsza połowa. Mój lifebox 38417. Pozdrawiam, Sebastian

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.