Image-empty-state.png

Sebastian 2

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 30669Sebastian 2
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 30669

Cześć, jestem Sebastian, mam 33 lata i jestem wysokim brunetem z poczuciem humoru, miłym, sympatycznym, szczerym oraz wyrozumiałym chłopakiem.

Korzystając z możliwości i nowego portalu chciałbym nawiązać znajomość z kobietą atrakcyjną, miłą, szczerą, uczuciową oraz wyrozumiałą, która zrozumie moją zaistniałą sytuację, bo obecnie chwilowo przebywam w ZK. Jeżeli nie przeszkadza Ci moja sytuacja, to chętnie nawiążę nową znajomość.

Jeżeli się zdecydujesz to proszę o pozostawienie na skrzynce odbiorczej pod nr 30669 swój numer skrzynki, a na pewno się odezwę i jeśli się zdecydujesz to możesz mi wierzyć, że naprawdę nie pożałujesz.

Pozdrawiam, Sebastian

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.