Image-empty-state.png

Sebastian 3

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31163Sebastian 3
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31163

Witam, jestem Sebastian, pochodzę z Mysłowic. Mam 22 lata, mam 172 cm wzrostu, ważę ok. 72/73 kg, oczy niebieskie, ciemny blondyn,
dobrze zbudowany i wytatuowany. Obecnie poszukuję kobiety, która jest wyrozumiała, uczciwa, a także aby interesował ją sport.
Od 2 lat fascynuje się ćwiczeniami crossfit, a także siłowymi.
Obecnie odsiaduje wyrok 3 lat, troszeczkę drogi mi się pokrzyżowały w życiu, stąd ten wyrok. Myślę, że ten list pomoże mi odnaleźć
osobę, z którą będę miał dużo wspólnych tematów. Nie szukam przygód. Do końca wyroku zostało mi 7 miesięcy, to jest teraz najcięższy
okres w moim życiu, ponieważ dłuży się czas i myśli się o tej drugiej stronie muru, tylko nic z tego, jak dalej się będzie tam samemu.
Myślę, że jakąś piękną kobietę przyciągnie moja osoba. Nie jestem osobą, która rani, a wręcz przeciwnie uwielbiam rozpieszczać kobiety.
Chciałbym poznać kobietę od 20 do 30 lat, szczupłą, z dobrymi manierami. Także proszę o szybki kontakt i nagranie się na mojego
lifeboxa: 32882
Pozdrawiam wszystkie odważne kobiety :) Sebastian

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.