Image-empty-state.png

Sebastian 7

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39648Sebastian 7
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39648

Witam was. Nazywam się Sebastian. Mam 28 lat. Jestem niskiego wzrostu. Pochodzę ze Śląska. Mam dobre poczucie humoru. Jestem szczery, lojalny oraz opiekuńczy. Szukam dziewczyny, z którą mógłbym porozmawiać na każdy temat. Jeżeli jesteście zainteresowane to zostawcie wiadomość na mojej skrzynce, na pewno odpowiem. Mój lifebox 39648.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.